گروه نرم افزاری دربند

گروه نرم افزاری دربند

بررسی،انتخاب ,خرید محصول فروشگاه دربند ارائه دهنده انواع محصولات نرم افزاری مختلف اندرویدی با امکانات فوق العاده به صورت رایگان و غیر رایگان برای کاربران قابل دسترسی میباشد .

نظرسنجی سایت

نظر شما در مورد این سایت چه میباشد؟!

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 156
  • بازدید دیروز : 1149
  • بازدید کل : 344534

بازنشسته شدن فقط در2 ماه با درآمد میلیونی+تضمینی 2019


بازنشسته شدن فقط در2 ماه با درآمد میلیونی+تضمینی 2019

بازنشسته شدن فقط در 2 ماه ➕ تست شده و تضمینی ➕ فیلم اثبات

با سلام خدمت دوستان امروز با روشی اومدیم پیشتون که شما رو شگفت زده کنیم !!

شما در این پکیج آموزشی ما یاد میگیرید که چطور بتونید با روزانه ۲ ساعت کار کردن به درآمد ماهانه حداقل 3/000/000 الی 10/000/000 تومان در طی یک ماه برسید.

شما در این روش استثنایی ما میتوانید بدون نیاز به کار های پیچیده با روزانه ۲ ساعت کار در طی دو ماه به حقوق ثابت برسید، و بازنشسته شوید.

بازنشسته چه کسی است ؟!

در کشور ما بازنشسته را کسی میگویند که در طی ۲۰ سال یا ۳۰ سال در دوران کارکرد خود هر ماه به شرکت بیمه پول پرداخت کرده است یعنی یک شخص باید حداکثر ۳۰ سال سابقه بیمه داشته باشد تا بازنشسته شود ، تا پس از ۵۵ سالگی برای زنان و بعد از ۶۰ سالگی برای مردان بازنشستگی تعلق میگیرد، و افراد این سنینی بازنشسته به حساب می آیند. 

که حقوق افراد بازنشسته از ۸۰۰هزار تومان الی ۱،۷۰۰،۰۰۰ تومان متغیر است. (حالا کمی زیاد و کم حقوق این قدر است)

یعنی شما باید 30 سال پول مفت و بی زبون رو هر ماه بردارید بدید شرکت بیمه تا شما پس از ۳۰ سال سابقه یعنی در طی  حداکثر ۳۰ سال هر ماه شما باید از ۱۳۰ هزار تومان الی بالای ۲۵۰هزار تومان به شرکت بیمه پول بدهید تا بازنشسته شوید. حالا معلوم نیست شما بعد از پرداخت این همه پول به بیمه آیا در زمان بازنشستگی زنده هستید تا از این حقوق ناچیز بازنشستگی استفاده کنید یا خیر ....

پس میبینید که سرمایه گذاری در این بیمه اصلا عقلانی نیست ، البته به نظر من ، شاید من اشتباه میکنم ولی این را باید بدانید شما و خانمتان معلوم نیس که تا کی زنده باشید تا از حقوق بازنشستگی استفاده کنید، چون انسان از یک ساعت بعد خودش هم اطلاع ندارد که زنده است یا خیر پس باید چیکار کنیم ؟!!!

البته انشالله همه شما ها تا سن ۱۲۰ سالگی زنده باشید ولی بالاخره باید تصمیم بگیریم در طی این سالها( میخواهیم زنده بمانیم یا زندگی کنیم )!!!!

 پس به نظر من دقت کنید ←←← به نظر من آدم چرا باید از پول مخارج زندگیش بزنه و هرماه پول بی زبون بده به شرکت های بیمه ای برای بازنشستگی ، بیمه عمر و...

شما دیگر لازم نیست که 30 سال و هرماه مبلغی پول را به بیمه بدهید تا مثلا تا ۲۰ سال ۳۰ سال آینده اگر زنده باشید درآمد ناچیز 1/5 میلیون تومنی در ماه را بگیرید. 

عقل سلیم حکم میکند که شما اگر بجز بیمه راه حل دیگری برای بازنشستگی داشته باشید آن کار را انجام بدهید.

اکثر افراد به دلیل دانش و سطح آگاهی کمشون در زمینه اینترنت و زمینه های مختلف فکر میکنند که بیمه شدن بسیار خوب است ؟!!

حتما تا حالا به این جملات زیر برخورد کردید ؟!!↓↓↓

سلام مامان و بابا من یک شغل پیدا کردم .

مادر: پسرم چه شغلی حقوقش چنده ؟

پسر: مادر من در شرکت یا کارخانه یا تولیدی استخدام موقت شدم با حقوق ماهیانه1/200/000 تومان .

مادر: عالیه پسرم از هیچی خوبه .

پدر : پسرم این شرکت آیا بیمه هم میکند ؟؟

پسر : بله یا خیر 

پس میبینید که اکثر افرادی که دنبال شغل هستند دنبال بیمه شدن هم هستند !!!!!

چرا ؟؟؟!!!!!

جواب کاملا ساده هست .

چون ایشان همیشه به دنبال این بودند که باید بالاخره حالا ۲۰ سال ۳۰ سال سابقه بیمه داشته باشند تا بتونند بعد از ۶۰ سالگی مردان و بعد از ۵۵ سالگی در زنان بازنشسته شوند، و به همین دلیل میخواهند از این فرصت و زمانی که مشغول کار هستند و سنشون هم در حال گذر هست براشون بیمه رد بشه و بیمه اونا به تعداد سالهای لازم برای بازنشستگی برسه .

این افراد به دلیل اینکه از آینده خودشون مطمئن نیستند و نمیدانند که تا چه مدت در این شغلشان پایدار هستند و عدم اطمینان از آینده مالی تصمیم میگیرند که خودشان را بیمه کنند . 

البته بیمه کردن مزایایی هم دارد ، مثلا بیمه تامین اجتماعی و درمانی و.... برای کسانی که دایما در بیمارستانها هستند خدای ناکرده یا در هنگام مریضی به وسیله بیمه بودن درمانی ، مبلغ هزینه  بیمارستان تخفیف میخورد . 

ولی به نظر من این هم خوب نیست چرا؟!

چون شما باز هم باید ۲۰ ۳۰ سال بیمه درمانی بدید که حالا بعد از چندسال شما احتیاج به عمل و درمان در بیمارستان پیدا کنید یا خیر که به تازگی بیمه درمانی هم کاربرد قدیم خودش را از دست داده ، یعنی اکثر دارو ها و کارهای پزشکی از بیمه خارج شدن و باید هزینه آنها  آزاد انجام شود یا مبلغ ناچیزی از هزینه درمان را بیمه تامین اجتماعی، درمانی یا بیمه های روستایی و...تشکیل میدهد. 

پس در نتیجه این همه پول دادن بی خود هر ماه به شرکت بیمه کار درستی نیست عوض اینکار شما یک شغلی را میآموزید که بتوانید در دو ماه روزانه با دو ساعت کار بازنشسته شوید.

این روش بازنشستگی 100% تضمینی است و تایید شده و اثبات شده هست که ما برای اولین بار این روش را در ایران و جهان به شما آموزش میدهیم.

انشالله که دیگر پول های با ارزش خودتون رو تو بیمه های مختلف حدر ندید.

برای مشاهده ویدیوی معرفی پکیج لطفا روی تصویر زیر لمس کنید . 

http://uupload.ir/files/9ztw_picsart_11-04-08.54.48.jpg

 

شما با 2 ساعت کار در روز در طی 2 ماه 

شما با 120 دقیقه کار در روز در طی 60 روز 

میتوانید بعد از دو ماه به درآمد ثابت برسید.

یعنی چی؟!

یعنی ما به شما آموزش میدهیم که روزانه چکار هایی باید انجام بدهید تا بعد از دوماه بازنشسته شوید.

این روش بازنشستگی اینترنتی میباشد.

یعنی شما با دو ساعت کار در روز بعد از ۶۰ روز قطعا و 100% و 100% تضمینی بازنشسته میشوید تا آخر عمرتان .

 فیلم اثبات درآمد من پس از بازنشستگی ↓↓↓↓↓

جهت مشاهده فیلم اثبات روی تصویر زیر لمس کنید↓

http://uupload.ir/files/d6s0_picsart_11-06-02.54.08.jpg

 

 نکته:

این روش ما برای اولین بار است که در ایران و جهان ارایه شده و قابل اجرا شدن در تمامی کشور ها است از جمله ایران عزیزمان .

این روش 100% قانونی و حلال است.

این روش درآمدزایی اصلا ربطی به بازار سهام ، بورس و دلار ، سکه ، بیت کوین، بازاریابی شبکه و تبلیغ دیدن ، بازدید زدن ، ممبرگیری ، و فارکس و ربات و ....ندارد.

چرا ؟!!!

چون عرض کردم خدمتتون این روش برای اولین بار است که فقط و فقط توسط سایت ما darband ارایه شده است و روشی کاملا جدید است.

توجه:

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت ما شرعا و قانونا حرام است و جرم محسوب شده و شدیدا پیگیری های لازم انجام داده خواهد شد. پس افرادی که قصد سواستفاده از مطالب آموزشی ما را داشته باشند باید بدانند جرم کپی برداری و دزدیدن ایده جرم محسوب شده و تا ۲۰ میلیون تومان خسارت و تا 5 سال زندان برای کسی که کپی برداری میکند و غیر قانونی عمل میکند خواهد داشت. 

پس هر شخصی با این آموزش ما میتواند به راحتی بازنشسته شود.

پرسش و پاسخ:

سوال:

حالا این شغل و کار چی هست ؟ باید چیکار کنیم که بازنشسته بشیم شما فقط گفتید قراره روزانه ۲ ساعت کار کنیم و تا دو ماه بازنشسته میشیم ؟توضیح بدید این شغل چیه و باید چه کاری انجام بدیم؟

پاسخ:

 ببینید شما قراره فقط با یک موبایل و اینترنت اون کار هایی که ما به شما میگیم رو انجام بدید، تا بازنشسته بشید. شما روزانه ۲ ساعت قراره با موبایل کار کنید، این دو ساعت را تقسیم بندی کردیم که باید در چه ساعاتی کار کنید، به این صورت نیست که شما فرضا بیاید از ساعت ۳ ظهر تا ۵ عصر کار کنید ، به این صورت نیست ، بلکه شما دو ساعت رو باید تقسیم بر ۷ یا ۱۰ کنید و سپس در ساعت هایی که گفته شده کار میکتید، 

در کل ۲ ساعت کار در روز . و اینکه این شغل چه شغلیه نمیتونیم بگیم ؟؟؟؟

چرا؟!!!

چون اگه ما بیایم به شما بگیم این روش چیه و شما قراره با چه روشی بازنشسته بشید دیگه پکیج ما ارزشش رو از دست میده ، همانطور که گفتم این ایده کاملا جدیده و من تا الان ۵ سال هست که در زمینه اینترنت دارم فعالیت میکنم جایی ندیدم این روش رو ، و اینکه این رو هم بگم این روش جدیده و من یک سالی میشه که این روش رو پیدا کردم و بعد از یک سال دارم در اختیار شما قرار میدم این آموزش رو تا شما هم مثل بنده بازنشسته بشید و دیگه بدون هیچ کاری بتونید پول در بیارید.

من یک سال این روش رو تست کردم و جواب داده و 1% هم احتمال شکست وجود نداره. چون هر کسی که بیاد بدونه این شغل و سیستم درآمدزایی ما چیه و اون فیلم های آموزشی ما رو ببینه قطعا متوجه میشه که با این شغل میتونه به درآمد ثابت برسه و بعد از دو ماه بازنشسته بشه.

پس در نتیجه ما متاسفانه نمیتونیم بگیم این روش چیه که قراره شما فقط با دو ساعت کار کردن به بازنشستگی دایمی تا آخر عمرتون برسید. به شرطی که تمام آموزشات ما رو قدم به قدم انجام بدید. به دلیل جلوگیری از سواستفاده ما قادر نیستیم که این ایده خارق العاده خودمون رو که پس از زحمات فراوان بدست آورده ایم رایگان در اختیار افراد بگذاریم . 

سوال:

شما چرا این روش رو رایگان نمیزارید تا ما استفاده کنیم لطفا یکم به ما رحم کنید وضعیت اقتصادی رو مگه نمیبینیدمگه نمیدونید مردم به سختی دارند زندگی میکنند لطفا رایگان بزارید دیگه ؟

پاسخ:

دوستان عزیز من کاملا متوجه وضعیت جامعه هستم و این گرونی ها بالا پایین شدن نرخ ارز باعث مشکلات فراوانی شده ، و میدونم که الان ۱۰۰۰ تومن هم برای افراد ۱۰۰۰ تومن هست ولی دیگه قرار نیست ما بیایم ایده بازنشستگی خودمون رو که سالها زحمت کشیدیم تا در نتیجه به این روش رسیدیم رو رایگان در اختیار افراد بزاریم ، هر چیز با ارزشی قیمت داره ، به این صورت نیس که هر کسی بیاد مهارتش رو آموزش بده محصولش رو خدماتش رو رایگان در اختیار افراد بزاره، هر کسی که میخواد به این درآمد میلیونی برسه و بعد دو ماه بازنشسته بشه میاد پکیج آموزشی ما رو خریداری میکنه، تا به درآمد ثابت برسه، و تا آخر عمرش از شر مشکلات اقتصادی خلاص بشه. و بازنشسته بشه.

سوال:

درآمد ما روزانه چقدره و ماهانه تا چقدر میتونیم پول در بیاریم ؟ آیا درآمد ما روزانه هست یا ماهانه و چطور قابل دریافته ؟!

پاسخ:

دوستان شما درآمد شما روزانه حداقل ۱۰۰هزار تومن هست و از روز اول میشه با رعایت تمام آموزشات به درآمد رسید، پس حداقل درآمد شما روزانه با دو ساعت کار ۱۰۰هزار میباشد که حداکثر درآمد بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان میباشد. 

سوال:

ما بعد از چند روز به درآمد میرسیم ؟!

پاسخ:

شما هر موقع تمام آموزشات ما رو انجام بدید از روز اول میتونید به درآمد برسید.

آموزشات ساده هست و اصلا کاری نداره ،

سوال:

چقدر طول میکشه این کار شما رو انجام بدیم آیا باید محصول بفروشیم آیا باید با دلار کار کنیم آیا باینری آپشن فارکس و بورس و است ؟ 

پاسخ:

همانطور که قبلا گفتم کار شما اصلا ربطی به همکاری در فروش ندارد یعنی شما اصلا قرار نیست با دلار کار کنید یا برید محصول دیگران رو بازاریابیش رو بکنید یا بیت کوین کار کنید و.....اصلا ربطی به این ها ندارد، و گفتم ایده و سیستم شغلیه جدیده و توی اینترنت هر جا جستجو کنید بازنشستگی در طی دو ماه هیچ کجا چیزی برای شما نمیاد ، چون ما برای اولین بار این سیستم رو ارایه کردیم، و یا اختراع کردیم یا کشف کردیم.

سوال:

شما که اون قدر درآمد دارید چرا میاید این ایده خودتون رو به دیگران میدید چرا برای خودتون نگه نمیدارید و خودتون فقط به درآمد برسید چه احتیاجی دارید میاید پکیجتون رو به ما میفروشید ؟ من اگه به جای شما بودم ایدم رو به هیچ کس نمیگفتم و خودم پولدار میشدم ؟!!

پاسخ:

دوستان عزیز چه ربطی داره که چون شما پولدارید چه احتیاجی دارید که میاید پکیجتون رو میفروشید، رونالدو و مسی درآمد میلیاردی از فوتبال دارند یعنی با اون درآمد تا آخر عمرشون بدون کار کردند میتونند شاهانه زندگی کنند ، ولی میبینید که نه تنها دارند فوتبال بازی میکنند و درآمد میلیاردی دارند بلکه در تبلیغات تلویزیون هم ایفای نقش میکنند و درآمد ناچیزی هم از تبلیغات تلویزیون دارند.

 اصلا این سوال غلطه چون شما درآمد دارید دیگه نباید کار های دیگه انجام بدید ، بله شاید شما به درآمدی قانع باشید ولی اکثر افراد تا جایی که سعی دارند دنبال افزایش درآمدشون هستند حالا به نحو های مختلف یکی از استعدادش یکی از آموزشاتش یکی از هنرش یکی با ایدش ، یکی از فکرش و....پول در میاره ، پس ما هم درسته درآمد میلیونی داریم و بدون هیچ کاری ماهانه درآمد میلیونی ۳ الی ۱۰ میلیون تومان داریم ، ولی با این روش هم میتونیم درآمدمون رو افزایش بدیم. 

شما دارید تجربه ۵ ساله ما رو میخرید و قراره تا آخر عمرتون بازنشسته بشید و به درآمد میلیونی برسید و به یک شخص میلیونر تبدیل بشید پس این پکیج میلیونی ارزش داره .

 

سوال:

ببینید آقا من وضعیت مالیم خرابه و هزار تا قرض قوله دارم و چندتا جا بدهکارم و شغل دارم ولی درآمدم خیلی کمه و کفاف نمیکنه آیا چه تضمینی وجود داره که من بیام پکیج شما رو بخرم ولی نتونم به درآمد برسم و پول من این وسط حدر بره و بدتر بدهکار بشم ؟! تضمینتون چیه ؟؟

پاسخ:

کاربران عزیز این شغل ما تضمینیه چرا چون از درآمدمون فیلم گذاشتیم در یک ماه بدون انجام کاری ، و اینکه هر کسی که با رعایت تمام آموزشات ما بعد از دو ماه نتوانست به درآمد ثابت برسد و به درآمد نرسد ما پول را دو دستی برگشت میدهیم. چون به آموزشاتمون اعتقاد داریم چون همین الان که من خودم دارم به درآمد میرسم دقیقا همون رو دارم بهتون آموزش میدم ، 

پس اصلا جای نگرانی نیست، پس امکان بازگشت وجه با شرایط بالا وجود دارد.

 

سوال:

آیا این شغل سرمایه میخواهد ؟

پاسخ:

شما فقط یک موبایل و اینترنت و مبلغ حداقل ۱۵۰تومن وجه نقد لازم دارید تا بازنشسته بشید. واقعا فوق العاده است که با این سرمایه ناچیز بتوان به درآمد میلیونی رسید . و تا آخر عمرتان بدون هیچ کاری درآمد کسب کنید. 

 

سوال:

آیا میشه بجای دو ساعت کار در روز ۴ ساعت کار کنیم و دو ماه رو تبدیل کنیم یک ماه بازنشستگی ؟!!!!

پاسخ:

سلام نخیر این کار شدنی نیست ، علتش رو در پکیج توضیح دادم ، ما بر اساس علت و دلیل گفتیم دو ماه و روزی دو ساعت کار همینطوری نیست که کسی بیاد روزی ۵ ساعت کار کنه و ۱۵ روزه بازنشسته بشه نخیر ، شما حتما باید دو ماه کار کنید و دو ساعت کار در روز انجام بدید، اینکه چه کاریه تو پکیج گفتیم ، و با علت و دلیل و منطق گفتیم دو ماه روزی دو ساعت کار .

سوال:

من روزانه تا ۵ ساعت میتونم تو اینترنت باشم آیا میتونم درآمدم بیشتر بشه با کارکرد بیشتر ؟!

پاسخ:

سلام شما هر چقدر تلاش کنید به همان اندازه درآمدتون بیشتر میشه ، ما روزی ۲ ساعت گفتیم ، دو ساعت کار در روز با حداقل درآمد ۱۰۰هزار تومان و حتی بیشتر و اینکه با تعداد کار کردن در ساعات بالا از دوماه بازنشستگی کم نمیکنه ، 

یعنی دو ماه رو شما باید بگذرونی تا بازنشسته بشی ، و با حداقل ۲ ساعت کار این سیستم شدنیه ، حالا یکی میخواد روزی ۳ ساعت ۵ ساعت کار کنه خوب درآمد روزانش زیاد میشه ، و درآمد ماهانش هم زیاد میشه ، ولی برای دائمی شدن درآمد باید دو ماه وقت بزارید تا درآمدتون ثابت بشه .

پس اگه میخواید این سیستم درآمدزایی رو آموزش ببینید کافیست که همین حالا این دوره رو خریداری کنید تا یاد بگیرید چطور میشه به راحتی بازنشسته شده ، توجه شما از روز اول میتوانید به درآمد برسید و در طی دو ماه که قراره باز نشسته بشید شما طی این دو ماه هر روز درآمد دارید و با گذشت زمان درآمدتون روز به روز افزایش پیدا میکنه .

این پکیج، میلیونی ارزش داره چرا ؟!

چون شما تا آخر عمرتون قطعامیلیونر میشید.

چون شما مادام العمر بازنشسته میشید.

چون شما تا آخر عمرتون دیگه پوله بیمه بازنشستگی ، بیمه تامین اجتماعی ، روستایی و....نمی پردازید.

چون فقط 2 ماه کار میکنید و تا آخر عمرتون استراحت میکنید.

چون نیازی نیس ۲۰، ۳۰ سال پول مفت رو بدید شرکت بیمه ، تا آخر عمر دیگه هرگز پول بیمه ندید چون توسط این سیستم ما بیمه میشید و بازنشسته میشید.

چون این سیستم هیچ نیازی به مدارک و سابقه نداره و یک بچه ۱۰ ساله هم میتونه دو ماه کار کنه ، و به درآمد ثابت برسه .

چون این سیستم 100% حلاله و هیچ ربطی به شرکت های هرمی نداره .

چون شما دیگه کل روز در اختیار خانواده خواهید بود و دیگه سرکار نمیرید. 

چون سر ماه به حسابتون پول میاد. 

چون این سیستم 100% شدنی و واقعی هست چون ما دارای نماد اعتماد الکترونیک هستیم. پس همه چیز رو حساب کتابه و واقعیه. 

توجه:

خیلی از افراد ممکنه توی ذهنشون بگن ما چقدر رویایی فکر میکنیم و چقدر زیبا صحبت میکنیم ولی اگه بشه چی میشه ؟!

دوستان ما هر چیزی در توضیحات نوشتیم بخشی از امکانات این پکیج آموزشی رو که 100% واقعی هست براتون گفتیم و اصلا خیالبافی نیست!

پس با اطمینان خاطر میتوانید از همین امروز در دوره ما ثبت نام کرده و به درآمد میلیونی برسید و بازنشسته شوید.

قیمت اصلی این پکیج آموزشی  600/000تومان میباشد.

ولی برای شما با تخفیف 75% فقط و فقط با ۱۵۰ تومن صاحب این پکیج ارزشمند شوید.

%75 تخفیف باورنکردنی فقط تا تاریخ 30 آبان ماه میباشد و پس از آن به قیمت اصلی یعنی 600/000 تومان بر میگردد.پس از این تخفیف ویژه نهایت استفاده رو ببرید .

توجه: این پکیج در سایت فورکیا انتشار یافته است که دارای نماد اعتماد الکترونیک است پس هیچ گونه کلاهبرداری در کار نیست چون ما دارای نماد اعتماد هستیم و برای این پکیج گارانتی در نظر گرفتیم ، هرکس این پکیج را خریداری کند و پس از دوماه فعالیت طبق آموزشهای ما نتوانست به درآمد برسد. طبق قوانین ما موظف به پرداخت مبلغ شما هستیم و دو دستی پول را برگشت میدهیم.زیرا ما به آموزشمون اعتماد کامل داریم پس با خیال راحت میتوانید پکیج را  با تخفیف ویژه به مدت محدود خریداری کنید.زیرا فورکیا دارای نماد اعتماد است و این پکیج گارانتی تضمین بازگشت وجه در صورت اثبات عدم کارکرد وجود خواهد داشت.


مبلغ واقعی 800,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 200,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 4500

دیدگاه های کاربران (26)

مصطفی زمانی
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲

با سلام و خسته نباشی من پکیجتون رو اتفاقی دیدم این روش واقعا عملی هست و یا صرفا جهت فروش پکیج این رو عرض کردید البته ببخشید رک بهتون گفتم چون امروزه متاسفانه خیلی افراد میان کلاهبرداری میکنند لطفا با صداقت بگید چون اگه اینطور باشه من حاضرم پکیجو بگیرم .
ممنون میشم سریع جواب بدید.

پاسخ:

سلام مصطفی خان این سیستم 100% تضمینی و ما چیز عجیب غریبی نگفتیم ، چون شما از قدرت درآمدزایی از اینترنت آگاهیتون کمه این حرف رو میزنید فکر میکنید این روش غیر ممکنه و شدنی نیست ، در حالی که اشتباه میکنید چرا ؟!
چون این سیستم همین الان و تازه آبان ماه ۹۷ برای اولین بار در ایران و در جهان منتشر شده و این سیستم رو هیچ کجای دنیا پیدا نمیکنید، حداقلش اینه که من که ۵ ساله در اینترنت حضور دارم تاکنون ندیدم.
این سیستم ما طوری هست که دیگران برای شما کار خواهند کرد و این روش هیچ ربطی به بازاریابی شبکه و همکاری در فروش و شرکت های هرمی و بورس و سهام و باینری آپشن و بیت کوین و ...ندارد و اینکه هیچ ربطی به دلار ندارد.
این سیستم را من با جرأت میگم که ۹۹ درصد مردم ایران از این سیستم بی خبر هستند و حتی به ذهنشان هم ختور نمیکند.
شما هر روز ۲ ساعت کار میکنید به مدت ۶۰ روز و پس از این مدت بازنشسته مادام العمر خواهید شد.

جواد
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴

سلام خوب هستین من پکیج رو خریدم و ایمیلم رو اشتباه زدم فک کردم مهم نیس لطفا برام پکیجو بفرستید ممنون منتظرم

پاسخ:

سلام دوست عزیز لینک دانلودپکیج مجددا به ایمیلتان ارسال شد.
نکته مهم: دوستان عزیز لطفا ایمیلتون رو درست وارد کنید چون لینک دانلودپکیج بعد از خرید از طریق پیامک به شماره موبایلتان یا از طریق ایمیل به ایمیلتان ارسال میشود.
موفق باشید.

Matin
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴

من تو کانال آگهی شما رو دیدم و همین الان پک رو خریدم لطفا منو راهنمایی کنیدکه چیکار کنم از کجا شروع کنم ؟!

پاسخ:

سلام دوست عزیز شما پکیج رو ببینید بعدا پیام بدید، تمام آموزشات رو ما با ویس و ویدیو در کانال خصوصی در تلگرام آموزش دادیم لطفا وارد کانال شده و سپس از اول تا آخر تمام آموزشاتو ببینید و کانارتون رو شروع کنید.سوال دیگه هم بود تو تلگرام بپرسید هستم خدمتتون. دست

محمد
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶

سلام
من یه نکته رو متوجه نشدم
یعنی اگه این کار رو دو ماه انجام بدیم بدون هیچ زحمتی هرماه حقوق میاد توی حسابمون
یعنی بعد از دو ماه دیگه نباید دست به سیاه و سفید بزنیم؟
و اینکه حجم پکیج چقدره و چند ساعته؟

پاسخ:

سلام بعد از دو ماه فعالیت شما بدون هیچ کاری بازنشسته میشید.
و بدون هیچ کاری حقوق میاد حسابتون .
این روش واقعا عالیه و 100% عملی و حلال است.

علیرضا
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰

سلام
شما در توضیحات گفتید که 2 ساعت کار باید به 7 یا 10 قسمت تقسیم بشه و درساعات محتلف انجام بشه، نمیشه 2 ساعت کار رو یکسره انجام داد؟ چون من دانش آموزم و نمیتونم تقسیم بندی کنم و فقط شب ها میتونم کار کنم. در ضمن آیا روش شما کار کلیکی هست و باید در اون زیرمجموعه جمع کرد؟ آیا روشتون به پیامرسان ها مثل تلگرام ریط داره؟ میشه با کامپیوتر (بدون نصب نرم افزار شبیه ساز اندروید) هم این کار رو انجام داد؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز ، دو ساعت کار رو یا میتونید صبح یا بعد از ظهر انجام بدید
یا میتونید بعد از تا شب انجام بدید. و اینکه شما نمیتونید کارتون رو نصفه شب انجام بدید.
چون ساعت کاری شما بین ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باید باشه، یعنی در طی این مدت ۲ ساعت کار رو انجام بدید.
واینکه کار ما هیچ ربطی به سایتهای کلیکی و بازاریابی شبکه ای و شرکت های هرمی نداره و اصلا ربطی به دلار نداره ، درآمد شما به تومان میباشد و پول به حساب بانکیتان واریز خواهد شد.
قبلا هم گفتم این سیستم جدیده .
موفق باشید.

مرضیه بایرامی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰

خیلی خیلی خوبه و عالیه مرسی بابت پکیج محشرتون دستتون درد نکنه برای خرید این پکیج مامانم هی سعی داشت منو منصرف کنه ولی من تصمیمم جدی بود و پکیج شما رو گرفتم که خدا رو شکر جلوی خانوادم رو سفید شدم چون اون فیلمهای اثبات شما در دوره رو وقتی به مامان بابام نشون دادم اونا هم بیشتر از من مشتاق شدن ببینند نحوه کار چطوره الان خانوادگی داریم آموزشات رو میبینیم بازم ممنون

پاسخ:

سلام باعث افتخاره . خدا رو شکر که راضی بودید .
بارها هم گفتیم این پکیج ما جدیده جدیده جدیده و تا الان نمونش هیچ کجا نبوده و برای اولین بار فقط ما در سایتمون این آموزش رو ارایه کردیم، توسط این استراتژی و سیستم ما شما با دو ساعت کار در روز به راحتی پس ۶۰ روز بازنشسته 100% میشید.
با حداقل حقوق 3/000/000 تومن الی بیشتر .

همتی
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰

سلام مهندس این پکیج شما رو دیدم و به نظر واقعی میاد فقط یک سوال این وسط پیش میاد اینه که آیا منی که ۳۵ سالمه و تو جانبو دارم کار میکنم با حقوق ناچیز میتونم با این پکیج شما حقوقم رو حداقل ۳ تومن ببرم بالا یا نه چون من میخوام کار کنم ؟

پاسخ :

سلام آقای همتی بله شما توسط این سیستم ما دو ماه کار میکنی و حداقل درآمد شما ماهانه ۳ میلیون خواهد بود تا آخر عمرتان و حداکثر درآمد شما بالای ده میلیون تومان خواهد بود.
یعنی کفش ۳ تومنه ، و اینکه شما توسط این سیستم میلیونر میشید و دیگه احتیاجی به کار کردن ندارید.
موفق باشید.

احسان
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶

سلام
چطوری میتونید در صورت ناراضی بودن وجه استرداد کنید ؟!

پاسخ:

سلام طبق قوانین سایت شما اگه طبق آموزشات ما عمل کردید ولی به درآمد نرسیدید ما شرعا و قانونا وظیفه داریم پول شما رو برگشت بدیم.
شما کافیست شماره کارت بانکیتون رو در تلگرام برای ما ارسال کنید و ما پولو دو دستی برگشت بدیم. پس با اطمینان پکیجو خریداری کنید تا بازنشسته بشید.
موفق باشید. گل

سعید
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵

سلام ببخشید اینکه گفتین به موبایل و اینترنت 150 تومن میخاد یعنی سرمایه میخاد یا منظورتون 150 تومن پول این پکیج بود؟

پاسخ:
سلام این ۱۵۰ تومن هزینه پکیج ، هزینه آموزش هست ، شما برای بازنشستگی فقط و فقط هر روز ۲ ساعت کار به مدت ۲ ماه نیاز دارید که قرار است فقط با یک موبایل و اینترنت و ۱۵۰ تومن وجه نقد بازنشسته شوید. این ۱۵۰ تومن برای بغزنشستگی هیچ ربطی به مبلغ پکیج آموزشی ما نداره.
پس با خیال راحت از همین امروز میتوانید پکیج را خریداری کنید.
و از روز اول راه اندازی سیستم ما ، شما به درآمد خواهید رسید.

محمد طاهری ریسه
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵

سلام این پکیج اگه راسته پس چرا شما دارید میفروشید من باورم نمیشه اگه اینطور باشه من دیگه پول بیمه بازنشستگی نباید بدم من دیگه پول بیمه درمانی نباید بدم مگه میشه ؟!!!

پاسخ:

سلام بله دوست عزیز این سیستم کاملا واقعیه چرا ؟!
چون همین آبان ماه ۹۷ این پکیج رو ما برای اولین بار درجهان منتشر کردیم کسی که میخواد دیگه پول بیمه نده و ۳۰ سال الکی پولشو تو شرکتهای بیمه نده کافیه بیاد از سیستم بی نظیر ما استفاده کنه و خودش را تا آخر عمر بازنشسته کنه.
سیستم ما اثبات شدس و ما دارای نماد اعتماد هستیم .
پس خیالتون راحت . دوره ما 100% تضمینیه و هرکسی میتونه خودش رو فقط با مبلغ ناچیز این پکیج بازنشسته مادام العمر بکنه .

مهرنوش
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷

روز بخیر من یک دختر ۱۸ ساله هستم آیا میتونم از پکیج شما استفاده بکنم چون دو ساله تو اینترنت دارم دنبال روش درآمدزایی از اینترنت میگردم که در نهایت با پکیج شما آشنا شدم و پکیجتون رو کاملا مطالعه کردم و چون شما زیر نظر سایت ۴کیا دارید فعالیت میکنید به همین دلیل از پکیجتون مطمئن هستم فقط میخوام ببینم به درد من میخوره یا نه .

پاسخ:
سلام دوست گلم ، بله شما میتونید از این پکیج استفاده کنید بارها هم به افراد گفتم لطفا سوالات تکراری نپرسید داخل متن پکیج من گفتم که یک بچه ۱۰ ساله تا پیرمرد ۷۰ ساله میتونه از پکیج ما استفاده کنه .و هیچ محدودیت سنی نداره.و همه یتونند دو ماه کار کنند و تا آخر عمر استراحت کنند و حتی دانشگاه هم نرن ، یعنی به این صورت دقیقه دقیقه و همه بازنشسته میشن.
اگه کل ایران از این پکیج من استفاده کنند کل شرکت های بیمه ورشکست میشن .

افشین
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴

پکیج شما مثل گلد کوییسته و باید زیر مجموعه گیری کنیم تا همکاری در فروش انجام بدیم ؟

پاسخ:

سلام این پکیج ما بارها اعلام کردم 100% حلاله ، و ربطی به زیرمجموعه گیری های حرام نداره و اصلا قرار نیست شما همکاری در فروش انجام بدید اصلا قرار نیست شما بازاریابی شبکه ای انجام بدید.
این سیستم جدیده جدیده جدیده پس تاکنون کسی این سیستم رو جایی نده چون من طی این چندسال که تو زمینه اینترنت هستم اصلا چنین چیزی نیست .و نبوده .
پس سیستم ما ربطی به شرکت های هرمی و زیر مجموعه گیری و دلار نداره .

محیطی
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

سلام پکیج شما در اصل همون اموزش ساخت فروشگاه در فورکیا هست؟؟؟؟؟

پاسخ:

سلام آیا شما با فورکیا میتونید بازنشسته بشید !!!
چه ربطی داره سیستم من بهتون میدم شما طبق اون سیستم عمل میکنید و هر روز ۲ ساعت باید فعالیت داشته باشید، بعد از دو ماه بازنشسته میشید.
این شیوه گفتم هیچ کجا تاکنون گفته نشده ، و جدیده و هیچ ربطی به این چیزهایی که افراد میگن نداره.
موفق باشید.

محمد صادق
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵

سلام استاد دستتون درد نکنه آموزشات عااالی بودن من از امروز استارت رو زدم تا به امید خدا دو ماهه بازنشسته بشم خیلی معذرت میخوام که توی چت یخورده تند صحبت کردم چون باورم نمیشد این پکیج شدنی باشه ولی با مشاهده ویدیوی آموزشی به کیفیت آموزشتون ایمان آوردم و متوجه شدم واقعا شدنیه من این سیستم رو امروز راه اندازی کردم و از فردا دو ساعت کارم رو شروع میکنم خیلی ممنونم بابت پاسخگویی صبورانتون

پاسخ:

سلام خواهش میکنم عزیز وظیفه ماخدمت رسانیه انشالله که موفق باشید.
توی فیلم های اثباتی که تو پکیج گذاشتم همه چی واضح بیان شده .
موفق باشید.

ناشناس از خوی
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱

مرسی واقعا گل کاشتید بهترین پکیج زندگیم رو من سه روز پیش خریدم و تا الان ۵۰۰هزار درآمد داشتم به افراد بیکاری که در به در دنبال شغل هستند و کسایی که به زور دارند پول بیمه میدن مژده بهتون میدم با این پکیجی که من خریدم علاوه بر اینکه صاحب شغل پر درآمد شدم در ضمن بعد از دو ماه صد در صد بازنشسته میشم چون هرکسی پکیجو بخره این فیلم های اثبات و آموزشها رو ببینه متوجه میشه که این سیستم واقعیت داره درست مثل من . از بابت این پکیج بی نظیرتون تشکر میکنم و آرزوی توفیق و سربلندی برای شما و خانواده محترمتون دارم .احسانی هستم از خوی

پاسخ:

سلام جناب احسانی عزیز خیلی متشکرم از نظر لطفتون ، ما کاملا وضعیت اقتصادی مردم رو درک میکنیم و کاملا میدونیم که در شرایط تحریم مردم در وضعیت سختی هستند به همین دلیل ما با این پکیج میتونیم حداقل ۵ درصد مردم ایران رو از سطح زیر خط فقر بکشیم به طبقه سطح رفاهی بالا . و اینو هم اینجا بگم این پکیج ما قادر هست که تمام 80 میلیون ایرانی که وجود دارد رو حداقل ۳ میلیون درآمدشون رو طی دو ماه افزایش بده و 100% افراد رو بازنشسته کنه حداقل درآمد بازنشستگی ۳ میلیون الی 10/000/000 تومان هست. که با آموزشات ما هرکسی میتونه خودشو به درآمد میلیونی برسونه . و اینکه درآمد شما هم طی ۳ روز بسیار عالی بوده که اگه شما در هر ۳ روز ۵۰۰هزار درآمد کسب کنی طی یک ماهه درآمد شما میشه 5 میلیون تومان در یک ماه . عالی کار کردید .
انشالله روز به روز درآمدتون بیشترم بشه .

طوفان
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴

سلام در بدترین شرایط پس از خریدن پکیچ چقدر طول میکشه که به در امد برسیم؟؟؟؟

پاسخ:

سلام در بدترین شرایط شما از روز دوم و سوم به درآمد میرسید ، چون سیستم آماده من بهتون میدم ، از روز اول هم میتونید به درآمد برسید. گفتم این شغل اون طور نیست که شما چند ماه فعالیت بکنی تا به درآمد برسی ، شما از روز اول به درآمد میرسید و طی دو ماه هر روز درآمد دارید. و پس از دو ماه بازنشسته میشید چون به درآمد ثابت میرسید ، دست

رامین
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰

سلام در صورت داشتن سوال یا مشکل چه طوری میشه با شما در تماس بود

پاسخ:

سلام شماره تماس بنده در سایت هست ، از طریق آی دی ما @digi_p
و شماره ما ۰۹۱۱۵۵۷۸۷۴۶ قبل از تماس لطفا پیامک بدید ، و هماهنگ کنید.
ما ۲۴ ساعته پشتیبان افراد هستیم.

علی اصغر از تبریز
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶

آگهیتونو دیدم این واقعیه یا کلاهبرداریه چون من ۶ ماهه بیکارم و دارم کارگری میکنم یعنی من ۱۵۰ بدم واقعا میتونم بازنشسته بشم درآمد روزانه من چقدره اگه واقعیت باشه همین الان میخرم

پاسخ:

سلام عزیز ، این پکیج واقعیه و سایت ۴کیا دارای نماد اعتماد هست و کسی که بخواد در این سایت پکیجی قرار بده که واقعیت نداشته باشه ، اون پکیج از سایت حذف میشه پس میبینید که این پکیج و آموزش100% واقعیت داره افرادی که میان توضیحات این پکیج ما رو میخونند ولی پکیجو خریداری نمیکنند این دسته از افراد همان هایی هستند که تا آخر عمرشون به این فکر میکنند این پکیج چی بود ؟!!!!
چون توی اینترنت برید جستجو کنید هیچ کجا پیدا نمیکنید دو ماهه بازنشسته بشید، چون این سیستم کاملا جدیده و ما برای اولین بار اومدیم این سیستم رو آموزش دادیم.
قیمت اصلی این پکیج 600/000 تومنه ولی ما برای مدت محدود تخفیف دادیم فقط ۱۵۰ تومن ،
شما فقط با روزی ۲ ساعت کار به مدت ۲ ماه بازنشسته میشید،
و درآمد روزانه شما در طی دو ماه بالای صد هزار الی سیصد هزار و حتی بیشتره
بستگی به تلاش خودتون درآمدتون هم زیاده ، فقط ۲ ساعت باید کار کنید.
کسی که این پکیج ما رو از دست بده بزرگترین اشتباه زندگیش رو کرده و کسی که پکیجو بگیره بهترین انتخاب زندگیش رو کرده چون به درآمد میلیونی میرسه .
موفق باشید.

محمد
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴

سلام داداش من پکیجو خریدم تو یک هفته درآمدم شده ۵۲۰هزار اینطوری باشه که خیلی راحت میشه به درآمد رسید و من مطمئنم که بعد دو ماه حداقل ۵ تومن ثابت رو دارم خخخ

پاسخ:

سلام دوست عزیز خیلی ممنونم بابت نظرتون شما دو ماه کار میکنی و بعد از دو ماه حقوقتون ثابت میشه ، که طبق گفته خودتون قطعا هم همینطوره درآمد شما بالای ۵ میلیون خواهد بود. دست

مهدیس
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲

سلام.آیا کسب درآمد از این پکیج از طریق فروش فایل است؟در این مورد توضیحی ندادید.
ممنون میشم توضیح بدید آیا ما باید با فروش فایلی در این پکیج یا فروش خود پکیج به دیگران به درآمد برسیم یا خیر؟

پاسخ؛

سلام من بارها گفتم شما اصلا قرار نیس بازاریابی شبکه ای ، همکاری در فروش انجام بدید یا برید محصولات دیگران رو به فروش برسونید ، گفتم که این سیستم و روش ما جدیده که از روز اول میشود به درآمد رسید. و بعد از دو ماه بازنشسته شد.
خیالتون راحت . این سیستم جدیده. گل

سلام خسته نباشید
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸

سلام خسته نباشی مهندس دیروز پکیجو خریدم با اینکه شک داشتم ولی با توکل بر خدا پکیجتون رو خریدم که بعد از خرید و مشاهده دو ویس آموزشی اول متوجه شدم تمام این مدت دوران دانشجویی من داشت به هدر میرفت و کل زمان رو من از دست دادم من همون دیروز کارم رو شروع کردم یعنی راه اندازی کردم سیستم و استراتژی خوبتون رو بسیار خوشم اومد و امروز کارstartزدم که از صبح تا ظهر به درآمدی نرسیدم ولی همین نیم ساعت پیش ۹۰ هزار تومن خالص درآمد کسب کردم که از خوشحالی اومدم بهتون پیام دادم انشالله که سریعتر بتونم به بازنشستگی و درآمد میلیونی برسم
همین درآمدی که امروز کسب کردم کلی دعا کردم شما رو دستتون درد نکنه بابت این پکیج فوق العادتون . بازم تشکر

پاسخ:

سلام عزیز گفتم که روزی ۲ ساعت کار میکنی در ساعات معین ، حالا بستگی به تلاش شما داره با تلاش بیشتر درآمد بیشتر ،
در اون ساعاتی که تو دوره بهتون گفتم کار انجام میدید بعد از دو ماه فعالیت با حداقل کار روزانه ۲ ساعت به درآمد ۳ الی ۱۰ میلیون تومان قطعا خواهید رسید.
و از روز اول به درآمد رسیدن حتمیه ، همانطور که شما در نصف روز تونستید فقط ۹۰ تومن کسب کنید این خودش عالیه .

فریبرز فریور
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸

سلام خدا قوت
من بسته رو هفته پیش گرفتم و آموزشات رو دیدم و میتونم بگم همچین سیستمی به عمرم ندیده بودم که بشه با این ایده و ترفند تو دو ماه بازنشسته شد. من فوق لیسانس کامپیوتردارم ولی بیکار بودم الان یک هفته ای که این برنامه رو گرفتم هر روز درآمد دارم خداروشکر که درآمدم روزانه از ۷۰ هزار الی ۱۵۰ هزار تومن متغیره که واقعا از بسته شما راضی هستم خدا خیرتون بده که توی این جامعه که اکثرا با دروغ قصد دارند محصولاتشون رو بفروش میرسونند شما با صداقت دارید فعالیت میکنید که خدا هم پشت پناه شما باشه انشالله .
من دو ماه کارم رو انجام میدم تا بازنشسته بشم که با این وضع موجود این احتمال شدنیه . خیلی ممنون

پاسخ:

سلام فریبرز خان کسی که تمام آموزشات ما رو انجام بده قطعا به درآمد میرسه، بارها هم گفتم کسانی که پکیج رو میخرند خیالشون راحت باشه چون پس از دو ماه فعالیت اگه نتونستند به درآمد برسند و بازنشسته بشند ما پولو برگشت میدیم.
و بهتون تبریک میگم که به شغل خوب رسیدید این سیستم جدید ما خوبیش اینه رسیدن به درآمد برای تمام افراد با رعایت تمام آموزشات قطعی و تضمینی هست.
انشالله بعد از دو ماه منتظر نتیجه شما هستم .
موفق باشید.

مسلمان
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲

با سلام
بنده حمید رضا مسلمان از بیرجندهستم بنده متاهل هستم ودر یک شرکت کار میکنم با حقوق1/5 در ماه، و دوبچه دارم . بنده پکیج شما رو دیدم ولی میخواهم مطمئن شوم که آیا واقعا این طور که میگید این پکیج کاربرد دارد و در دو ماه میشود بازنشسته شد یا نه، ممکن است برای برخی از افراد جواب دهد و برخی نه ، چون بااین حقوق اندک خودتان حساب کنید من ۱۵۰ تومن بابت این پکیج هزینه میکنم دوست دارم واقعا بازنشسته شوم من حقوق ۳ الی ۱۰ میلیون هم نمیخواهم حقوق من ماهانه یک دو میلیون هم افزایش پیدا کند راضیم فقط لطفا با صداقت جواب بدید چون خیلی پیگیرم که بتوانم از اینترنت درآمد کسب کنم ...

پاسخ:

سلام جناب آقای مسلمان خیالتون راحت شما 100% با انجام تمام آموزشات به درآمد میلیونی میرسید ممکنه درآمد ماه اول شما حتی بالای ۳ میلیون باشه ولی برای اینکه این ۳ میلیون دایمی بشه باید دو ماه بگذرد. که علتش در پکیج گفته شده .
پس خیالتون راحت شما قطعا به این درآمد میرسید و این پکیج برای تمام استفاده کنندگانش 100% تضمینیه و برای همه افراد عملی هست.
1% احتمال شکست در این پکیج وجود ندارد.

رضا
۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰

اگه راست میگی چرا به 150هزار تومن اکتفا میکنی تو فقط فکر 150تومنی راست بود اول به فگر فامیلاتون بودین بعد بقیه

پاسخ:

سلام اول اینکه شما از کجا میدونی ما به فامیلامون این روش رو نگفتیم .
دوم اینکه ، کی گفته ما به این ۱۵۰ اکتفا کردیم ،
سوم اینکه ، دلیل نمیشه چون کسی از یک سیستم میلیونی درآمد داره دیگه نباید هیچ کاری کنه.
چهارم کی گغته هر کی هر مهارتی داره نمیتونه به دیگران ارائه بده ؟!
پنجم امروزه افراد مختلفی در جهان وجود دارند که بابت فروش ایده شون به دیگران مبالغ هنگفتی دریافت میکنند، یعنی طرف یک ایده ای میده که بشه دیگه لامپ خانگی را با انرژی خورشید روشن کرد یا فرضا خودرو را بجای بنزین از آب استفاده کرد و بابت فروش این ایده به دیگران میلیاردها دلار درآمد کسب میکند فقط با یک ایده .
اگه ما بیایم بگیم، اگه ایده تو بدرد میخورد میرفتی فامیلاتو یکار میکردی دیگه پول برق ندن و با انرژی خورشید لامپ ها رو روشن کنند،
اگه ما بیایم بگیم اگه ایده شما بدرد میخورد برای مصرف آب بجای بنزین در خودرو ، خودت استفاده میکردی ، و خودت فقط ماشینت رو با آب راه مینداختی ،
اگه ایده تو بدرد میخورد خودت اینکار رو میکردی ، و دیگه نمیومدی به افراد یاد بدی .
ببینید دوستان این سوال ، غلطه چون ما الان بازنشسته شدیم ، دیگه نباید کار کنیم و ایده ای رو هم که داریم به کسی یاد ندیم...
رونالدو و لیونل مسی از فوتبال درآمد میلیاردی دارند ولی با این حال تو تلویزیون با تبلیغات خمیردندان و... مبلغ ناچیزی از تبلیغات هم درآمد کسب میکنند.
بالاخره هر کسی تا توان داره سعی میکنه از توانش پول در بیاره .
و هیچ قانونی نیست که چون یکی از یک سیستم درآمد میلیاردی داره ، دیگه نباید کار کنه .
ما اومدیم تو این دوره بهتون یاد دادیم در دو ماه بازنشسته بشید.
حالا یکی دوست داشت خودشو بازنشسته میکنه ، و یکی هم دوست داشت ممکنه بعد از دو ماه بازنشسته شدن بازم بخواد کار کنه درآمدش رو بیشتر کنه ، این دیگه بستگی به خود شخص داره .
ببخشید طولانی شد، چون باید به این سوالات پاسخ های کامل داده باشه، تا افراد بدونند که این سیستم بازنشستگی دارای نماد اعتماد فورکیا هست.
و اگه این پکیج غیرواقعی بود تا الان این پکیج حذف شده بود.
پس با خیال راحت میتونید پک رو خریداری کنید و با اطمینان در دو ماه بازنشسته مادام العمر بشید.

میلاد
۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما....
ببخشید من یک قسمتشو متوجه نشدم یعنی ما بعد از دو ماه دیگه کار نکینم به طور اتوماتیک درامد ثابت هر ماه به حساب ما ارسال میشه اخه جطوری ممکنه ....
و اما سئوال بعد این که ربطی به سایت ساختن و سایت فورکیا است ........

پاسخ:

سلام دوست عزیز قبلا هم این موضوع رو به شما گفته بودم که شما فقط دو ماه کار میکنید هر روز ۲ ساعت فعالیت میکنید بعد از دو ماه بازنشسته میشه یعنی به درآمد ثابت می رسید و اینکه شما در طی این دو ماه قرار است که چه فعالیتی انجام دهید در داخل پکیج آموزش ها را داده ایم اگر قرار باشد که بگوییم این سیستم بازنشستگی چیه دیگه پکیج ما ارزشش رو از دست میده به همین دلیل نمیتونیم بگیم که این سیستم چه سیستمیه، چون سیستم ،سیستم جدیدی هست که برای اولین باره که ما داریم این سیستم رو در کل جهان آموزش میدیم و تاکنون شما این سیستم را هرگز ندیدید که بخواید بگید که این سیستم برای من تکراریه نه خیر برای تمام افراد این سیستم جدیده چون من طی سه سال که در اینترنت حضور دارم هیچ کجای اینترنت و ندیدم کسی بنویسد که در عرض دو ماه میشه بازنشسته شد و به درآمد ثابت رسید ولی ما اومدیم این سیستم را کشف کردیم که شما در طی دوماه بازنشسته بشید.

محمدطاهر
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳

دوست عزیز شما در جواب یکی از دوستان گفتید که خودتان با این پکیج الان بازنشسته شده اید وهر ماه حقوق دارید واز طرف دیگه درجواب دوست دیگری فرمودید این پکیج ابانماه نود هفت منتشر شده هنوز که دوماه نشده این تناقض من رو به شک انداخت لطفا توضییح بدید

پاسخ:

ما از قبل بازنشسته شدیم.
و اومدیم تو آبان ماه این پکیجو تو سایت گذاشتیم تا افراد دیگه رو هم مثل خودمون بازنشسته کنیم.
دیگه ما خودمون خالق این بازنشستگی هستیم ، و دوره تست رو رد کردیم خودمون جواب گرفتیم و به شما هم معرفی کردیم ،
به همین سادگی .
دوره دارای نماد اعتماده ، خیالتون راحت .

آدرس _تهران

فروشگاه آنلاین محصولات گروه دربند

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما